What's happening?

Wiwarium

Wiwarium - Cały film Online

Sep. 07, 2019Ireland97 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Oglądaj film 1080p HD >> Zobacz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Cały film Wiwarium do obejrzenia już teraz!

Cały film „Wiwarium” to gatunek science – fiction opowiadający o Gemmie i jej chłopaku Tomie. Film „Wiwarium” online opowiada o przygodach tej dwójki bohaterów, którzy szukają miejsca, gdzie mogliby pierwszy raz zamieszać razem. Udają się do jednego agenta nieruchomości, który nie jest tradycyjnym sprzedawca.  Agent zaprowadza młodych na nowe surrealistyczne osiedle, zbudowane na przedmieściach miasta.  To właśnie na tym osiedlu znajdują swój idealny dom. Jednak w tym perfekcjonizmie coś ich nie pokoi.

Wiwarium - zobacz w Playerze cały film online!

Identyczne domy w równych rzędach wydają im się ciągnąć w nieskończoność, a ponadto wyglądają na niezamieszkałe. Te regularne zbudowane domu przypominają im niekończący się labirynt, z którego nie ma wyjścia. Tak jakby znaleźli się w pułapce. Nie mogą wydostać się z osiedla, które miało urzeczywistnić ich marzenia. Cały czas mimo licznych prób wydostania się, wracają w to samo miejsce. Wydostanie się stamtąd, wydaje im się być coraz bardziej niemożliwe. Bohaterowie nie mogą zrozumieć, co się dzieje i gdzie oni się tak naprawdę znaleźli.

Wiwarium – zobacz zwiastun PL

Wiwarium z Lektorem PL – sprawdź online

Obejrzyj „Wiwarium” online. Jest to niezwykle zaskakujący thriller z elementami science- fiction. Odwracają się z nim role, przez co spokojne i niewinne przedmieścia, wdają się coraz bardziej mroczne i straszne. Miejsce, które miło być dla nich schronieniem, staje się ich więzieniem. To film, który zmusza widza do myślenia, pozostawiając mu dużą swobodę w interpretacji poszczególnych wątków i nie narzuca im jednej konkretnej wizji. Zobacz skąd pochodzi i co oznacza nazwa Wiwarium.

Polecany każdemu, kto nie lubi w filmie banałów.

Wiwarium
Wiwarium
Wiwarium
Wiwarium
Oryginalny tytuł Vivarium
Ocena IMDb 5.8 33,067 głosy
Ocena TMDb 6 715 głosy

Reżyser

Obsada

Molly McCann isMolly - Mousey Girl
Molly - Mousey Girl
Olga Wehrly isYoung Woman
Young Woman
Jack Hudson isEstate Agent (uncredited)
Estate Agent (uncredited)
Michael McGeown isFactory worker (uncredited)
Factory worker (uncredited)
Udostępnienia0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)