What's happening?

Wierzę w Ciebie

Wierzę w Ciebie - Cały film Online

Mar. 12, 2020USA116 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Oglądaj film 1080p HD >> Zobacz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Film Wierzę w Ciebie online jest historią chrześcijańskiej gwiazdy rocka – Jeremiego Campa (K.J. Apa).  Jest on wokalistą, oraz gitarzystą zespołu pop-rockowego. Aktualnie jego płyty sprzedawane są w milionach egzemplarzach, a na koncertach są całe tłumy fanów.

Gdzie był kręcony film Wierzę w Ciebie oglądany na Netflix

wierzę w ciebie online na netflixW filmie Wierzę w Ciebie Netflix podczas studiów poznaje on Melissę (Britt Robertson), która staje się miłością jego życia. Jego wielkim marzeniem jest zostanie sławnym muzykiem i robi wszystko, aby się to spełniło. Z czasem nawet zaprzyjaźnia się z Jean’em Luciem (Nathan Dean), który jest wschodzącą gwiazdą. Ma on stać się mentorem Jeremiego oraz zdradzić mu wszystkie sekrety biznesu muzycznego. Właśnie dzięki niemu bohater filmu poznaje Melissę, która jest inspiracją dla twórczości Jeana. Niewiele później staje się również obiektem westchnień Jeremiego. Jeśli lubisz filmy dramatyczne polecamy również film Churchill online.

Jeremy i Melissa zakochują się w sobie z wzajemnością. Ich życie jest idealne do momentu, kiedy okazuje się, że jest ona chora a jej szanse na przeżycie są znikome. Terapie u najlepszych lekarzy nie przynosiły żadnych pozytywnych skutków. Melissa i Jeremy jednak nie poddają się i ciągle mają wiarę. Film Kres drogi również opwiada podobna historię – warto go zobaczyć.

Cały film Wierzę w Ciebie dostępny za darmo w wersji online

cały film wierze w ciebie z lektorem plJeremy oraz Melissa w całym filmie Wierzę w Ciebie nie tracą czasu i biorą ślub. Oboje są wierzącymi osobami i to akurat wiara daje im moc, by walczyć z rakiem. Niespodziewanie następuje cud, którego nikt nie potrafi wyjaśniać. Dostają więcej czasu na nacieszenie się sobą.

Chwilę po 21 urodzinach Melissy, rak gwałtownie powraca. Kobieta w Wierzę w Ciebie online umiera w wieku ledwie, co 21 lat. Mąż jej przeżywa załamanie, nie ma motywacji, żeby dalej śpiewać i grać. Rozmyśla również nad tym, że modlitwa w ogóle pomaga.  Wyobraża sobie sytuację związaną z tym, że nie był w stanie dzięki niej dać zdrowia własnemu bratu. Jednakże dogłębne cierpienie daje mu motywację do stworzenia utworu „I Still Believe”, który okazuje się największym hitem w jego karierze. Piosenka ta jest także terapią dla Jeremiego Campa, który w trakcie jej wykonywania poznaje swoją drugą małżonkę.

I Still Believe z filmy Wierzę w Ciebie online – najlepszy kawałek

Wierzę w Ciebie online PL to opcja z której warto skorzystać

wierzę w ciebie 2020 na vod i cda

Film „Wierzę w Ciebie online” jest prawdziwą wzruszającą oraz inspirującą historią. Oparta na nadziei i miłości historia dwojga ludzi. Został on wyreżyserowany przez Jona i Andrew Erwina (twórców filmu „Dotknij nieba” z 2018 oku) na podstawie scenariusza Jona Erwina i Jona Gunna.

„I Still Belive”, jako nazwa filmu Wierzę w Ciebie Netflix powstała wskutek nazwy piosenki, którą stworzył Jeremy Camp. Napisał ją około trzech tygodni od śmierci ukochanej żony. Bardzo długo powstrzymywał się od występów na scenie, oraz jakiś czas walczył z depresją. Decydując się na występ i zaśpiewanie utworu pozytywnie wpłynął na słuchających go ludzi.

Wierzę w Ciebie
Wierzę w Ciebie
Wierzę w Ciebie
Wierzę w Ciebie
Wierzę w Ciebie
Wierzę w Ciebie
Oryginalny tytuł I Still Believe
Ocena IMDb 6.5 7,611 głosy
Ocena TMDb 7.8 725 głosy

Reżyser

Jon Erwin
Reżyser

Obsada

K.J. Apa isJeremy Camp
Jeremy Camp
Britt Robertson isMelissa Henning
Melissa Henning
Nathan Parsons isJean-Luc Lajoie
Jean-Luc Lajoie
Gary Sinise isTom Camp
Tom Camp
Shania Twain isTerry Camp
Terry Camp
Reuben Dodd isJosh Camp
Josh Camp
Melissa Roxburgh isHeather Henning
Heather Henning
Tanya Christiansen isJanette Henning
Janette Henning
Udostępnienia0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)