What's happening?

Toy Story 4

Toy Story 4 - Cały film Online

Jun. 19, 2019USA100 Min.G
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Oglądaj film 1080p HD >> Zobacz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

toy story 4 oglądaj cały filmW poprzedniej części serii Toy Story 3 Cudy Buzz i spółka zostali przekazani kolejnemu dziecku. Była to dziewczynka o imieniu Bonnie, która niedługo wybiera się do zerówki. W Toy Story 4 online zabawki mają bardzo spokojne i poukładane życie u nowej właścicielki. Film został wyprodukowany przez Pixar Animation Studios. Podczas dni otwartych w szkole Bonnie chce pomóc Chudy. Wskutek tego powstaje nowa zabawka Sztuciek. Został stworzony z rzeczy codziennego użytku. Nie może poradzić sobie w nowym świecie. Wynikiem tego była ucieczka Sztućka podczas wycieczki Bonnie i jej rodziców. Aby do odnaleźć Chudy rusza w świat. Po drodze w lunaparku spotyka pasterkę Bou, swoją starą znajomą. Zobacz również Dzień Czekolady 2020 online już teraz!

Postacie w bajce Toy Story 4 online

CHUDY (Tom Hanks, Robert Czebotar ) – ciągle niezmienny kowboj szeryf. Ma nowy dom u Bonnie, lecz nie do końca czuje się dobrze w nowej roli. W tej części zmierza się z czymś nowym.

PASTERECZKA BOU (Annie Potts, dubbing: Edyta Olszówka) – stara i dobra przyjaciółka Chudego, Buzza oraz reszty. Kiedy jeszcze mieszkała w domu Andy’ego na lampce z Chudym łączyła ich miłość. Przez lata rozłąki z Chudym jest trochę zapomniana. Ich spotkanie uświadamia jej, jak bardzo tęskniła za nim. Bou chce pokazać Chudemu, jak zmieniło się jej życie.

toy story 4 online na 4filmSZTUCIEK (Tony Hale, Sebastian Perdek) – stworzony z łyżko-widelca i jest zdania, że nie pasuje do pokoju dziewczynki. Gdy ucieka wciąga się w przygodę, której nie chciałby na swojej drodze. Chciałby spełnić swoje przeznaczenie, jednak życie w Toy Story 4 online narzuciło mu inną rolę.

Gabi Gabi – zalukaj film po polsku!

GABI GABI  (Christina Hendricks, Julia Kamińska) – lalka z lat 50., która po pociągnięciu sznurka potrafi mówić. Posiada wadę fabryczną, która powoduje, że jej mechanizm wydaje niezbyt przyjemne dźwięki. Jest zapomnianą zabawką w całym filmie Toy Story 4, która spędziła ponad 60 lat w sklepie ze starociami, gdzie spędzała czas z milczącymi kukiełkami brzuchomówcy. Lalka ma nadzieję, że jeśli naprawi swój mechanizm, znajdzie swój ukochany dom. Ostatnio opisywaliśmy Merida Waleczna, która jest bardzo podobną bohaterką.

Zobacz cały film Toy Story 4 za darmo i poznaj pozostałych bohaterów

BUZZ ASTRAL (Tim Allen, Łukasz Nowicki) –  jest on Strażnikiem Kosmicznym, który wykazuje się lojalnością wśród przyjaciół. Nie potrafi latać, ale wciąż doprecyzowuje się w sztuce spadania z klasą.

KWAKU (Keegan-Michael Key, Wojciech Tremiszewski) i BUNIO (Jordan Peele, Abelard Giza) – w Toy Story 4 za darmo są do wygrania w wesołym miasteczku, jednak kiedy niespodziewanie biorą udział w przygodzie na ścianie z nagrodami, nie mają pojęcia, jakie jest to uczucie. Widzą świat z jednego punktu, spostrzegają nieprzyjemne rzeczy na temat ludzi, oraz w pewnym momencie popadają w pułapkę.

HAHALINA ROZPUK (Joan Cusack, Dominika Kluźniak) – najlepsza przyjaciółka Bou, jest miniaturową laleczką z lat 80. Jest bardzo mała, określają ją nawet najmniejszą zabawką na świecie. Śmiech laleczki jest nie do powtórzenia.

Film z lektorem PL, dostępnym za darmo

DRUH WYBUCH (Keanu Reeves, dubbing: Jacek Kopczyński) – jest zabawką z lat 70. Następnie podróżuje on na motorze kaskaderskim i lubi chwalić się swoimi umiejętnościami. Druh od lat jest w sklepie ze starociami i ciągle przeżywa porażki.

BENSON – zabawkowa kukiełka brzuchomówcy, przywódca małej grupy kukiełek. Nikt nie chce użyczyć im głosu, dlatego też siedzą w przerażającej ciszy w sklepie ze starociami.

Toy Story 4 online na pewno jest ciekawą propozycją do obejrzenia dla całej rodziny!

Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Oryginalny tytuł Toy Story 4
Ocena IMDb 7.8 201,212 głosy
Ocena TMDb 7.6 6,541 głosy

Reżyser

Josh Cooley
Reżyser

Obsada

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Annie Potts isBo Peep (voice)
Bo Peep (voice)
Tony Hale isForky (voice)
Forky (voice)
Keegan-Michael Key isDucky (voice)
Ducky (voice)
Madeleine McGraw isBonnie (voice)
Bonnie (voice)
Christina Hendricks isGabby Gabby (voice)
Gabby Gabby (voice)
Jordan Peele isBunny (voice)
Bunny (voice)
Keanu Reeves isDuke Caboom (voice)
Duke Caboom (voice)
Ally Maki isGiggle McDimples (voice)
Giggle McDimples (voice)
Udostępnienia0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)