What's happening?

Ślicznotki

Ślicznotki - Cały film Online

Sep. 12, 2019USA110 Min.R
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy

Oglądaj film 1080p HD >> Zobacz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Ślicznotki 2019 film na netflixCały film Ślicznotki online i cda został oparty na niesamowitej, prawdziwej historii grupy striptizerek z Nowego Jorku. Młoda striptizerka Destiny zatrudnia się w jednym z najlepszych klubów striptizerskich chcąc pomóc swojej babci z długami, a także chce się stać niezależną kobietą. Striptizerka na początku nie radzi sobie w ogóle, jednak z czasem poznaje Ramonę. Kobieta pomaga zarobić jej pieniądze, ale także zmienia jej życie o 360 stopni.

Obejrzyj film Ślicznotki 2019 Netflix, który jest istną ucztą dla fanów filmów online

ślicznotki online i główna bohaterkaRamona z filmu Ślicznotki online z czasem namawia swoją koleżankę z klubu ze striptizem do przyłączenia się do jej nowego pomysłu biznesowego. Ze względu na kryzys ekonomiczny w 2008 roku, po którym w klubach nocnych w Wall Street nie było aż tyle dochodu, co wcześniej. Ramona, zatem wpadła na pomysł jak zdobyć pieniądze w dość łatwy i niewymagający siły sposób. Dziewczyny miały wymierzyć sprawiedliwość oraz odzyskać pieniądze.

Do spisku w tym dramacie potrzebne były narkotyki, alkohol, ich własny wdzięk oraz znajomość męskiej psychiki. Nic więcej nie było niezbędne do szczęścia dziewczynom tak jak tysiące dolarów. Zazwyczaj tak jak w filmie, takie pomysły nie mają dobrego zakończenia.

Poznaj jak działy oszustki z filmu Ślicznotki, zacznij oglądać teraz z lektorem pl

ślicznotki cały film screenZachowanie oszustek w całym filmie Ślicznotki Netflix może być nieco usprawiedliwione, gdyż wszystkie miały za sobą jakąś historię. Ramona była kochającą matką, która walczyła jak lwica o swoją nastoletnią Juliet. Kierowała się również zemstą na okropnie bogatych klakierkach z Wall Street. Destiny zaś od początku starała się pomóc swojej babci, którą ją wychowywała. Chciała także, żeby jej dziecko posiadało wszystko, czego potrzebuje.

Film „Ślicznotki online” jest filmem o wzajemnym wspieraniu się przez kobiety. Polecamy komedię Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3  – już teraz online.

Ślicznotki
Ślicznotki
Ślicznotki
Ślicznotki
Ślicznotki
Ślicznotki
Ślicznotki
Ślicznotki
Ślicznotki
Ślicznotki
Oryginalny tytuł Hustlers
Ocena IMDb 6.3 82,814 głosy
Ocena TMDb 6.4 2,056 głosy

Reżyser

Obsada

Udostępnienia1
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)