What's happening?

Joker 2019

Joker 2019 - Cały film Online

Zawsze nadrabiaj miną.Oct. 02, 2019USA122 Min.R
Twoja ocena: 1
1 1 głos

Oglądaj film 1080p HD >> Zobacz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

joker 2019 online 4filmGdzie obejrzeć cały film Joker 2019 online?

Joker online to dramat i kryminał z 2019 roku, reżyserii legendarnego Todda Philipsa. Jego głównym bohaterem jest tytułowy Joker – największy i najsłynniejszy wróg znanemu wszystkim Batmana.

Reżyser próbuje jednak przyjąć nieco inną perspektywę niż jego poprzednicy. Co się stanie, gdy weźmiesz biednego, niestabilnego psychicznie samotnika i będziesz systematycznie traktować go jak śmiecia? Na to pytanie stara się nam odpowiedzieć film, kreaując takiego Jokera, jakiego jeszcze nigdy nie widzieliśmy. Todd Phillips daje nam portret przyszłego super złoczyńcy jako niespokojnego młodego człowieka, podczas gdy Joaquin Phoenix gra go w sposób, który sprawia, że ​​jednocześnie mu współczujemy i się go boimy.

Jaker do obejrzenia za darmo

oglądaj joker CDACały film Joker pokazuje nam znanych bohaterów od takiej strony, od jakiej nie znaliśmy żadnego z nich. Co ciekawe, w produkcji widać wyraźną inspirację „Taksówkarzem” Martina Scorsese. Obecność w obsadzie Roberta De Niro jeszcze bardziej podkreśla fakt, że Joker online w jakimś stopniu zainspirowany jest twórczością właśnie tego reżysera. Arthur Fleck (prawdziwe nazwisko Jokera) jest bardzo nieśmiałym i wycofanym mężczyzną. Mieszka ze swoją bardzo wątłą matką w zrujnowanym mieszkaniu i żyje z byciem imprezowym klaunem.

Arthur jest na lekach – kiedy młodzi bandyci zaczepiają go i biją w bocznej uliczce, nie jest w stanie nawet się obronić. Bez wątpienia nie jest to znany nam z komiksów obraz genialnego złoczyńcy, jakim zapamiętaliśmy Jokera.

Joker online to dogłębna analiza psychologiczna wielkiego złoczyńcy

joker na netflixW filmie Joker Lektor PL scen akcji jest stosunkowo niewiele. To nie jest klasyczny film o superbohaterach, a Arthur potrzebuje trochę czasu, aby zdobyć swoje umiejętności. Następnie by stać się czarnym charakterem z prawdziwego zdarzenia. Reżyser jednak daje nam jeden genialnie zainscenizowany moment w metrze Gotham, z udziałem Jokera, setek demonstrantów przebranych za klaunów i dwóch policjantów złapanych w tłumie. Jako widzowie bardzo identyfikujemy się z Arturem. Cierpimy razem z nim przy scenach, kiedy jego komediowe występy się nie udają lub dzieje się mu coś złego.

Joker na Netflix lub CDA zbiera bardzo dobre opinie

cały film joker do obejrzenia za darmoPragnienie, by odniósł sukces, jest naturalnym instynktem. Cieszymy, gdy w końcu przestaje się potykać i zaczyna się bronić – i o tym właśnie jest Joker online. Z jednej strony Arthur jest morderczym psychopatą, który nie potrafi opowiadać dowcipów i ma okropny śmiech. Z drugiej strony jest tu przedstawiony jako bohater ludu próbujący zmienić społeczeństwo, które zbyt długo ignorowało i marginalizowało biednych.

Joker online różni się od innych filmów z 4film.pl w tym uniwersum właściwie wszystkim. Nie ma on nic wspólnego z klasycznymi filmami o superbohaterach Spider Man 3 i złoczyńcach, którzy ze sobą walczą. To dużo bardziej poważne i dorosłe kino, które skupia się na aspektach ludzkiej psychiki. Na procesach myślowych, które zmieniają wycofanych i gnębionych ludzi w socjopatów i morderców.

Jeśli brzmi to jak kino, które lubisz, Joker Netflix z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Joker 2019
Joker 2019
Joker 2019
Joker 2019
Joker 2019
Joker 2019
Joker 2019
Joker 2019
Joker 2019
Joker 2019
Oryginalny tytuł Joker
Ocena IMDb 8.5 941,689 głosy
Ocena TMDb 8.2 16,594 głosy

Reżyser

Obsada

Joaquin Phoenix isArthur Fleck / Joker
Arthur Fleck / Joker
Robert De Niro isMurray Franklin
Murray Franklin
Zazie Beetz isSophie Dumond
Sophie Dumond
Frances Conroy isPenny Fleck
Penny Fleck
Brett Cullen isThomas Wayne
Thomas Wayne
Shea Whigham isDetective Burke
Detective Burke
Bill Camp isDetective Garrity
Detective Garrity
Josh Pais isHoyt Vaughn
Hoyt Vaughn
Udostępnienia4
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)