What's happening?

Churchill

Churchill - Cały film Online

May. 25, 2017UK110 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Oglądaj film 1080p HD >> Zobacz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Cały film Churchill – poznaj znanego brytyjskiego polityka!

Oparty na faktach cały film Churchill, przedstawia postać znanego brytyjskiego polityka. Akcja filmu rozpoczyna się cztery dni po lądowaniu wojsk w Normandii. Jest to moment, w którym ówczesny premier Wielkiej Brytanii zaczyna poddawać w wątpliwość słuszność akcji. Nie jest pewien czy ta inwazja, na pewno doprowadzi do końca wojny. Churchill online dostępny już dziś- nie przegap tej wyjątkowej biograficznej opowieści. Winston Churchill poznajemy jako dowcipnego i błyskotliwego przywódcę. Startuje on na premiera w momencie kiedy Europa pogrąża się w wojnach. Brytyjskie wojsko może liczyć tylko na siebie, bo państwa sprzymierzone wciąż przegrywają potyczkę z wojskami nazistowskimi.

Film Churchill CDA – fabuła filmu

Francuskie ziemie ich nie oszczędzają. W tym czasie ponad 300 tysięcy brytyjskich żołnierzy stacjonuje na plażach Dunkierki. Rząd Chamberlaina nie usuwa się, zanim to na nich spadnie cała odpowiedzialność. Wtedy nowym premierem Wielkiej Brytanii zostaje Winston Churchill. Sceptycznie poczynaniom Churchilla  przygląda się króla – Jerzego VI. W 1940 roku na Winstona Churchilla prawdopodobnie spada najtrudniejsza do podjęcia decyzja w życiu.  Nie wie, czy powinien negocjować z nazistami pakt pokojowy, który ocali brytyjski naród przed koszmarem wojny. Jednak czy uda m się przewidzieć koszta, jakie na niego czekają, gdy zdecyduje się stanąć naprzeciwko wroga. Zobacz także z tej kategorii film Kres drogi.

 

Godny polecenia zwiastun filmu Churchill- obejrzyj teraz

Film został zrealizowany w Hollywoodzkim duchu, który pobudza emocje. Stara się utrzymać widza w napięciu jak najdłużej. Pod względem technicznym filmowi nie można nic zarzucić. Aktorstwo, zdjęcia i scenariusz są tu na najwyższym poziomie. Mimo że film koncentruje się raptem na kilku dniach, to w ogóle się nie nudzi.

Churchill
Churchill
Churchill
Churchill
Churchill
Churchill
Churchill
Churchill
Oryginalny tytuł Churchill
Ocena IMDb 6.1 11,885 głosy
Ocena TMDb 6.2 220 głosy

Reżyser

Obsada

Brian Cox isWinston Churchill
Winston Churchill
Miranda Richardson isClementine Churchill
Clementine Churchill
John Slattery isDwight Eisenhower
Dwight Eisenhower
Julian Wadham isBernard Montgomery
Bernard Montgomery
Ella Purnell isHelen Garrett
Helen Garrett
James Purefoy isKing George VI
King George VI
Danny Webb isAlan Brooke
Alan Brooke
George Anton isAdmiral Ramsay
Admiral Ramsay
Udostępnienia0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)