What's happening?

After

After - Cały film Online

Apr. 11, 2019USA106 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Oglądaj film 1080p HD >> Zobacz powyższy Player lub Netflix | HBO GO | Ipla | Chili | Cineman | Ipla | Rakute

Oglądaj film After online, by poznać historię Tessy Young

film after online po polsku

Cały film After 2019 online opowiada historię Tessy Young (Josephine Langford), która zaczęła studia na uniwersytecie. Bohaterka chce żyć tak jak wszyscy studenci. Od samego początku Tessa jest jednak odseparowana od innych. Staje się niezależną, dorosłą kobietą bez kontroli matki i ekspansywnego chłopaka. Dzieje się to jednak z czasem, gdy jej współlokatorka Steph (Khadijha Red Thunder) zaznajamia ją z życiem i regułami, jakie panują na uniwersytecie oraz pojawia się w jej życiu starszy student.

Szczegóły fabuły filmu After, który możesz zobaczyć za darmo

Znany podrywacz Hardin (Hero Fiennes-Tiffin), jest uwielbiany przez studentki pierwszego roku. Tessa początkowo nastawiała się do niego sceptycznie. W filmie After online zmienia się to z czasem, kiedy okazuje się, że łączy ich więcej niż początkowo zakładała. Bohaterka ma chłopaka, z którym jest szczęśliwa, jednak coś sprawia, że bohaterzy są z dnia na dzień sobie bliżsi. Nawet kłótnie absurdalnie zbliżają ich do siebie.

after 2019 pl

Tessa uchodzi za osobę spokojną i grzeczną a studenckie, szalone uczucie jest coraz silniejsze. Na co zdecyduje się bohaterka filmu?

 

Wkrótce studentka podjęła trudną decyzję, kim tak naprawdę chce być. Chłopak, skrywając tajemnicę przed Tessą, nie pomaga jej w tym. Wręcz przeciwnie, jak sekrety zaczynają wychodzić na jaw, bohaterka wie, że już nic nie będzie takie samo jak przedtem. Hardin zniszczył bohaterce wszystkie dotychczasowe plany na życie. Do tej pory jej codzienność była bardzo dobrze poukładana. Jednak dobra organizacja i spokojne życie Tessy zostało zaburzone już po ich pierwszym zbliżeniu. Cały film After jest naprawdę godny obejrzenia!

Poznaj losy współlokatorki Tessy w After online z lektorem PL

Współlokatorka w akademiku głównej bohaterki filmu Tessy – Steph (Khadijha Red Thunder) jest zupełnym jej przeciwieństwem. Jest to typ imprezowiczki, posiada wiele tatuaży, a jej sposób na życie to alkohol i ciągła rozrywka. W filmie After online (https://multifilmy.pl/filmy/after/) mama Tessy jest nadopiekuńczą osobą. Zgodnie z jej wymyślonym scenariuszem życia córki, robi wszystko, aby robiła to tak, jak ona tego chce. Noah wszystko przekazuje mamie Tessy, mówiąc jej o każdej imprezie lub wyjściu. Bohaterka coraz bardziej pragnie uwolnić się spod „klosza” matki i chłopaka. Pojawienie się Hardina jest idealnym momentem do buntu bohaterki.

Obejrzyj After online i wzrusz się do łez!

cały film afterNoah jest chłopakiem Tessy. Ich relacje przypominają bardziej przyjaźń, niż związek. Znają się od dzieciństwa. Nie całują się, nie było między nimi zbliżeń. W wolnym czasie oglądają wspólnie filmy. W ich związku nie ma żadnej chemii, ani pożądania. Ich związek bardzo podoba się mamie Tessy. Jej życie całkowicie jest podporządkowane upodobaniom jej matki, a właściwie tym, co się jej nie udało w życiu. Do tej pory bohaterka dawała sobą manipulować, jednak  po poznaniu Hardina obudziły się w niej mocne emocje. Tessa pierwszy raz w życiu doznaje uczucia pożądania.

Dlaczego After za darmo jest tak często oglądany?

Praktycznie każda rozmowa Tessy z Hardinem kończy się kłótnią. Jest on chłopakiem, który kłamie, ma problemy ze sobą, jest delikatny, ale również używa przemocy. Jest typem buntownika, z kolczykami, tatuażami, oraz „ciętym językiem”. Następnie nie radzi sobie on też z gniewem. Wpada w furię i niszczy, co ma z zasięgu ręki. Posiada jednak w sobie coś, co urzeka Tessę. Hardin kocha książki, szczególnie lubuje się w klasyce.

Molly jest bohaterką filmu After online, która jest zakochana w Hardinie. Robi wszystko, aby pozbyć się Tessy, gdyż odbiera ją jako konkurencję.

Jeśli już widziałeś ten film polecamy również Księżniczka i Żaba.

Obsada After 2019

Obsada całego filmu „After online”:

 • Josephine Langford – Tessa Young
 • Hero Fiennes-Tiffin – Hardin Scott
 • Khadijha Red Thunder – Steph Jones
 • Shane Paul McGhie – Landon Gibson
 • Samuel Larsen – Zed Evans
 • Inanna Sarkis – Molly Samuels
 • Dylan Arnold – Noah Porter
 • Swen Temmel – Jace
 • Pia Mia – Tristan
 • Meadow Williams – profesor Soto
 • Selma Blair – Carol Young
 • Peter Gallagher – Ken Scott
 • Jennifer Beals – Karen Scott

 

After
After
After
After
After
After
After
After
After
After
Oryginalny tytuł After
Ocena IMDb 5.3 37,460 głosy
Ocena TMDb 7.1 5,650 głosy

Reżyser

Jenny Gage
Reżyser

Obsada

Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Pia Mia isTristan
Tristan
Udostępnienia0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (37)